Помічали, що якісний відпочинок часто пов’язаний із затишком: із романтичним світлом і приємним ароматом? Таку атмосферу пропонують готелі — від засніжених Карпат до спекотного півдня. В цих готелях по особливому приємно пахне хрустка білизна. Як зробити і в своїй домівці такий пронизаний корицею чи лавандою дух релаксу і свята?

Позбуваємося неприємного запаху

Перш за все, треба потурбуватися, щоб білизна не набула поганого запаху:

  • Ніколи не кидайте до корзини вологу білизну. Навіть брудні речі варто розвісити і просушити, і тільки сухими складати у корзину для прання.
  • Якщо ви забули вийняти випрані речі з машинки, і вони деякий час пролежали у барабані, увімкніть режим прання ще раз.
  • У випадку, коли через вологість речі таки набули запаху плісняви, скористайтеся спеціальним засобом, вибілювачем, або білим оцтом. Періть білизну у максимально дозволеному температурному режимі.
  • Якщо неприємний запах з’явився у шафі, де зберігаються речі, поставте туди відкритий контейнер із харчовою содою або кавовою гущею. Згодом вони абсорбують запахи.

Секрети ароматної білизни

Що ж стосується особливих ароматів, тут все просто:

  • Додайте до засобу для прання кілька крапель улюбленої ефірної олії. Цитруси та м’ята бадьорять, ілан-іланг заспокоює перед сном, а лавандове масло навіть позбавляє білизну біологічного забруднення. Також можна заздалегідь заготовити спеціальний засіб, додавши до двох мірних стаканів звичайної побутової солі 10 крапель ефірної олії. Потроху використовуйте цю суміш при пранні.
  • Ароматизуйте білизну під час зберігання. Придбайте спеціальні ароматичні саше у крамниці товарів для дому. Розповсюджувачі аромату легко зробити своїми руками: гарно і надовго зберігають на собі запах вовняні кульки, якщо капнути на них ефірною олією. Маленький бавовняний мішечок з ароматними травами, мило з приємним запахом, навіть маленька ароматична свічка, покладені між простирадлами у шафу, надовго принесуть у вашу домівку запах свята.

А ТМ Brilias радить скористатися гелем для прання та кондиціонером Brilias Карпатська свіжість. Свято не за горами! Гарного настрою!