Незважаючи на всі переваги сучасного життя, господиням, як і раніше, доводиться дуже багато прати. Величезний вибір різноманітного одягу лише ускладнює завдання, адже ледь не кожному виробу слід підбирати особливий режим пральної машини, конкретні засоби прання і таке інше. При виборі засобів для прання, особливої уваги заслуговує вітчизняний виробник Brilias, котрий зумів поєднати українську ціну з европейською якістю продукції. Саме завдяки безкомпромісній якості, що доступна кожному, популярність виробів компанії постійно зростає. Основний вид діяльності — розробка та виготовлення рідких засобів, що не містять фосфатів, отже безпечні для людини та одягу. При цьому ефективність продукції у видаленні плям залишається високою.

Звичайно, сьогодні споживач може обирати пральний засіб серед досить обширного переліку варіантів. Але основні типи — це порошок та рідина. Так чому саме гель для прання заслуговує уваги? Чи варто зраджувати традиціям та припиняти використання звичного порошку? На ці питання можна легко дати відповідь, якщо детально розглянути недоліки навіть передових пральних порошків. Очевидна проблема — порошковий пил, що здатен проникати в легені і завдавати шкоди організму людини. Хоча порошок може коштувати дешевше, ніж гель, його використання завдасть шкоди бюджету, бо він розходиться швидше, а випадки, коли певна кількість засобу висипається, теж не рідкість. Чимало прихильників гелю для прання обрали цей засіб, щоб уникнути алергії, викликаної порошком. До того ж, прання порошком протягом тривалого часу завжди впливає на жорсткість тканини. Насамкінець, просто ознайомтеся зі складом прального порошку і переконаєтеся, що засіб досить шкідливий.

Натомість в складі гелю для прання зовсім нема агресивних хімічних речовин. Такий засіб делікатно впливає на тканину, проте якісно видаляє бруд. У користувача є змога точно відміряти необхідну кількість рідини — жодних зайвих витрат! Одяг довго виглядає як новий, пральна машина не забивається — переваг більш ніж досить!

Варто зазначити, що у кожного конкретного засобу для прання є певне призначення. Скажімо, виріб для прання дитячих речей можна назвати універсальним, адже дорослим його застосування не зашкодить. Але речі малюків прати іншими засобами заборонено. Є певна категорія продукції, що спеціально виготовлена для боротьби з особливо складними плямами. Звичайно, склад засобів суттєво відрізняється. В переліку продукції Brilias ви легко знайдете саме той засіб, що впорається з актуальною проблемою якнайкраще.