Кожен сам вибирає перелік критеріїв, за якими робить вибір на користь того чи іншого засобу для прання. Для когось важливий певний розрекламований бренд, інших же цікавить тільки вартість продукту, є категорія людей, що взагалі орієнтується на аромат прального порошку. Але найважливішими параметрами повинні бути якість, ефективність та абсолютна безпека для здоров’я. Тільки виходячи з цих аспектів у вас буде шанс зробити вибір на користь кращого прального засобу на ринку. Безумовно, купуючи засоби для прання потрібно враховувати і особливості конкретної ситуації:

  • покупка продукції для ручного або машинного прання;
  • матеріал, колір речей;
  • оптимальна консистенція речовини.

Гарантія безпеки засобу для прання

Щоб гарантувати відсутність згубного впливу обраного поршку або гелю на здоров’я дитини, віддавайте перевагу продуктам, що призначені для конкретної вікової категорії. На окрему увагу заслуговують універсальні гелі для прання від компанії Brilias, що відмінно підходять користувачеві будь-якої вікової категорії починаючи від народження. Можна застосовувати придбані товари і при пранні власного одягу.

При частих алергічних реакціях членів вашої сім’ї на речі після прання, найкраще повністю перейти на рідкий пральний засіб. Адже основною причиною алергії прийнято вважати пил порошку. Не менш небезпечним є аромат, що входить до складу багатьох порошкоподібних засобів. Тому перехід на рідину для прання з великою ймовірністю вирішить проблему.

Гель або порошок — що краще?

Тільки в разі частої алергії вибір на користь рідкого засобу для прання очевидний. В інших ситуаціях варто розглянути переваги і недоліки засобів детальніше. Так, ефективність порошків однозначно вище, але в їх склад входять агресивні компоненти. У той же час фосфати, що дозволяють пом’якшити воду, є в складі порошків, а ось в більшості гелів і рідин відсутні. Більш ефективний засіб завжди коштує дорожче, адже в його склад входить велика кількість активних речовин.

Виходячи з цього, варто робити остаточний вибір. Найважливіше всього безпека — краще купити рідкий засіб, а якщо потрібна гранична ефективність, то порошок виявиться незамінним. Також на користь гелів для прання свідчить просте дозування, а значить більш економне використання, прийнятна ціна, швидке розчинення у воді без утворення пилу. При пранні рідиною первинний зовнішній вигляд речей збережеться довше.