Ми стаємо на варті батьківського спокою і рятуємо одяг маленьких бешкетників від дитячих пригод! Новий потужний гель для прання – Brilias дитячий здатен подолати фарби та фломастери, плями від іжі, стійкий бруд від повзання на колінах. Купи брудного дитячого одягу – норма для кожної родини, адже дитина активно пізнає світ: коли проливає компот за вечерею, падає на траву, пітніє під час активних ігор. Не треба стримувати дітей, краще користуватися надійним мийним засобом для швидкого та ефективного щоденного видалення забруднення з дитячих  речей.

Серед персоналу компанії-виробника TM Brilias багато батьків. Тож дитячий пральній засіб було розроблено перш за все для себе. Якби ви створювали ідеальний гель для прання – яким би він був?

Звичайно, крім ефективного видалення бруду, дитячий засіб для прання має бути абсолютно безпечним! Жодного агресивного хімічного складника! Жодного компонента, що своїм залишком на випраних речах викличе подразнення ніжної дитячої шкіри. Категоричне НІ – фосфатним речовинам, що отруюють світ, в якому живуть наші діти!

Brilias дитячий – гель для прання на основі кокосової олійки. Цей дар природи здавна широко використовується людьми для чистоти та здоров’я. Кокосова олія містить корисні для організму людини лауринову кислоту, вітаміни E і К, вона спричиняє протимікробну, протигрибкову та зволожуючу дію,  запобігає подразненню та опрілостям.

Тож ніжна дитяча шкіра та дихальні шляхи малюків – у цілковитій безпеці з новим гіпоалергенним гелем Brilias для прання дитячої білизни, що має антибактеріальний ефект. Завдяки збалансованій комбінації м’яких активних речовин, він  ефективно видаляє забруднення  при температурі  25-90°, не руйнує структуру тканини при щоденному пранні, чудово виполіскується та не потребує додаткового використання кондиціонерів. Рекомендований для використання навіть для немовлят!